Ce Facebook, ce Twitter, ce Instagram? Snapchat-ul e noua fiță printre celebrități. Rețeaua îți permite să share-uieşti fotografii, sau filmulețe, cu o durată de viață de 10-15 secunde, aşa că vei putea sta fără grijă când faci o postare potențial compromițătoare. Lucrul ăsta le-a atras pe vedete.

Kanye West și Kim Kardashian nu sunt întregi la cap. I-au pus extensii fiicei, la nici 3 ani

Zeci de cântăreți şi-au făcut cont pe Snapchat. Noi îți spunem la ce adrese îi găseşti:

  • Ariana Grande - moonlightbae
  • Avicii - timbling
  • Calvin Harris - calvinharris
  • Charlie Puth - notcharlieputh
  • Chris Brown - bpchrisbrown
  • David Guetta - davidguettaoff
  • Diplo - diplo3000
  • Ed Sheeran - teddysdaytoday
  • Justin Bieber - rickthesizzler
  • Martin Garrix - martingarrix
  • Meghan Trainor - mtrainor22
  • Miley Cyrus - mileycyrus
  • One Direction - onedirection
  • Rihanna - rihanna
  • Selena Gomez - selenagomez
  • Shawn Mendes - shawnmendes
  • Zayn Malik - zayn

Dorian Popa are o jucărie nouă. Cât de tare e!

Unii dintre ei spun că şi-au făcut cont pe Snapchat de NEVOIE. Spre exemplu, Lady Gaga a apărut pe Snapchat chiar înaintea galei SuperBowl.