Tot mai mulți oameni își fac în ultima vreme cont pe Tik Tok, iar cele mai cunoscute vedete și-au luat și ele aplicația și petrec foarte multe ore postând, dar și urmărind ceea ce fac prietenii lor.

Ei și-au făcut cont pe Tik Tok și au deja milioane de următori. Tu le-ai dat follow?

Ariana Grande - @arianagrande

Britney Spears - @britneyspears

Camila Cabello - @camilacabello

Cardi B - @iamcardib

Demi Lovato - @ddlovato

Dua Lipa - @dualipaofficial

Ed Sheeran - @edsheeran

Halsey - @halsey

Jason Derulo - @jasonderulo


Jonas Brothers - @jonasbrothers

â

Katy Perry - @katyperry

Nick Jonas - @nickjonas

Nicki Minaj - @nickiminaj

Post Malone - @postmalone

Rita Ora - @ritaora

Zara Larsson - @zaralarsson